özkanyilmazhukuk

Biz Kimiz

Hakkımızda

Hukukun karmaşık dünyasında müvekkillerimizin sorunlarını doğru şekilde anlayabilmek ve sorunlarının en hızlı şekilde çözüme ulaştırılması hususunda yol göstermek ve başarılı sonuçlar elde etmek için büyük bir tutku ve bağlılıkla çalışmaktayız.Büromuz yoğunlukla, aile hukuku, kişisel verilerin korunması hukuku, vatandaşlık hukuku, Kat Mülkiyeti ve Kentsel Dönüşüm hukuku, İş hukuku alanlarındaki ihtilafların çözümü faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

ÖZGECAN ŞAHİN ÖZKAN

İstanbul Kültür Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünden 2017 yılında ve İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesinden çift anadal programı ile 2018 yılında mezun olmuştur. 2020 yılında kurmuştur. Aile hukuku, İş Hukuku, Kat Mülkiyeti hukuku ve Kentsel Dönüşüm Uygulamaları ve Kişisel Verilerin Koruması Kanunu ve ilgili uyum süreçleri hakkında deneyim sahibidir. İngilizce bilmektedir.

ŞEYMA YILMAZ

İstanbul Kültür Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden 2017 yılında ve İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesinden çift anadal programı ile 2018 yılında mezun olmuştur. 2020 yılında kurmuştur. Türk Vatandaşlık hukuku, İş Hukuku, Sigorta hukuku, Ceza Hukuku ve Kişisel Verilerin Koruması Kanunu ve ilgili uyum süreçleri hakkında deneyim sahibidir. İngilizce bilmektedir.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, Gelişen ve sürekli olarak değişim halinde olan hukuk sistemi ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müvekkillerimize en güncel bilgileri sunmak, onları avantajlı bir noktaya taşıyarak güvene dayalı ve uzun vadeli ilişkiler kurmaktır.
Hukukun dinamik doğasıyla uyum sağlamak için sürekli eğitim ve gelişim fırsatlarına yatırım yaparak, büromuzun faaliyet gösterdiği alanlarda önde gelen isimlerden olmaya gayret ediyoruz.
Vizyonumuz, bir hukuk bürosu olarak yalnızca hukuki danışmanlık hizmeti sunmakla sınırlı olmayıp alternatif çözüm yollarına yönlendirerek hızlıca sonuca ulaştırmaktır. Bireylerin içinde bulundukları

Vizyonumuz, bir hukuk bürosu olarak yalnızca hukuki danışmanlık hizmeti sunmakla sınırlı olmayıp alternatif çözüm yollarına yönlendirerek hızlıca sonuca ulaştırmaktır. Bireylerin içinde bulundukları hukuki problemler karşısında haklarını anlamalarını ve bu kapsamda doğru şekilde savunulmalarını sağlamak için eğitim programlarına ve toplumsal sorumluluk projelerine aktif olarak katılırız.

MİSYONUMUZ

Hukukun evrensel değerlerine saygılı, etik kurallar çerçevesinde çalışan, müvekkillerimizi hukuki süreçlerde güçlü ve etkili şekilde temsil etmek amacıyla kurulmuş bir hukuk bürosuyuz.

Bu kapsamda müvekkil odaklı, hukukun farklı alanlarında uzmanlık, hızlı ve etkin danışmanlık, müvekkille iş birliği, profesyonel gelişim, uyuşmazlık ve alternatif çözüm ile gizlilik ve güvenilirlik ilkeleri çerçevesinde müvekkillerimize hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktayız.